روش خريد عادي
در این روش شما مبلغ 250 هزار تومان هزینه نرم افزار را به یکی از حساب های شرکت واریز می نمایید و فیش واریزی و مشخصات خود و سایتی که می خواهید فروشگاه روی آن نصب شود را برای ما به شماره 05136082858 فکس و یا به ایمیل support@ts.co.ir ارسال می نمایید. پس از دریافت مدارک ارسالی شما، همکاران ما برای ادامه کار، خدمت شما تماس خواهند گرفت.


روش خرید آنلاین از طریق سایت MihanNIC
1- ایجاد اکانت شخصی در میهن نیک
میهن نیک یکی از پرتال های فروش توسعه سامان است و شما می توانید پس از عضویت در این سایت از همه خدمات توسعه سامان به صورت آنلاین استفاده نمایید.


2- واریز وجه به صورت آنلاین و یا به یکی از حساب های معرفی شده در سایت
شما در میهن نیک می توانید حساب کاربری خود را به چندین روش شارژ نمایید. برای این کار به کنترل پنل اعضا بروید و روی دکمه شارژ حساب کلیک کنید. برای خرید فروشگاه ساز باید مبلغ 250 هزار تومان حساب خود را شارژ نمایید.


3- درخواست خرید و ارائه اطلاعات لازم
از طریق قسمت پشتیبانی (طرح سوال جدید) درخواست خود مبنی بر خرید یک فروشگاه ساز و اطلاعات فنی سایت خود که شامل مشخصات هاست و دیگر مسائل مربوط به نصب نرم افزار بر روی هاست خود را در آن ثبت نمایید. لازم به ذکر است این اطلاعات در صورتیکه تمایل دارید پروسه نصب را خودتان انجام دهید، ضروری نیست.


4- ارسال بسته نرم افزار به آدرس خریدار
پس از خرید نرم افزار بسته نرم افزار به آدرس شما پست خواهد شد. بسته نرم افزار که شامل موارد زیر می باشد:
  • DVD آموزشی فروشگاه ساز (آموزش کلیه قسمت های نرم افزار به صورت مولتی مدیا)
  • کارت گارانتی نرم افزار


نکته : نصب نرم افزار Payware
نصب نرم افزار برای بار اول توسط واحد پشتیبانی توسعه سامان رایگان است.از اینکه نرم افزار فروشگاه ساز Payware را انتخاب کرده اید، از شما کمال تشکر را داریم و امیداریم که پی ویر و خدمات پیشتیبانی طلایی توسعه سامان رضایت کامل شما را جلب نماید.


Ts.Co.ir